Czytaj stronę główną POZENA

Kursy języka polskiego dla firm

 

Kursy języka polskiego jako obcego dla firm

W dzisiejszym globalnym świecie, znajomość języka polskiego u obcokrajowców może wspierać doskonałą komunikację wewnątrz w organizacji czy wobec klientów i otwierać drzwi do nowych możliwości biznesowych. Oferujemy kursy języka polskiego dla firm, które mogą być przydatne dla sukcesu Twojego przedsiębiorstwa.

 

Dlaczego kursy języka polskiego dla firm?

Współpraca z międzynarodowymi partnerami wymaga nie tylko wiedzy branżowej, ale również umiejętności językowych. Język polski, będący jednym z ważniejszych języków w Europie Środkowo-Wschodniej, staje się ważnym narzędziem w rękach Twoich pracowników. Nasze kursy języka polskiego dla firm zapewniają solidne podstawy oraz zaawansowane umiejętności komunikacyjne, które są nieocenione w negocjacjach i codziennym zarządzaniu międzynarodowymi projektami.

Indywidualne podejście do potrzeb 

W POZENA rozumiemy, że każda firma ma wyjątkowe potrzeby. Dlatego wszystkie nasze szkolenia językowe dostosowane będą do specyfiki działalności klienta. Oferujemy programy nauczania języka polskiego na różnych poziomach zaawansowania, od podstawowego do zaawansowanego, zawsze z uwzględnieniem specyficznych potrzeb branżowych i indywidualnych celów uczestników.

 

Profesjonalni lektorzy - poloniści

Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, którzy stosują innowacyjne metody nauczania, aby zapewnić jakość kursów. W POZENA wierzymy, że nauka języka polskiego powinna być dynamiczna, interaktywna i skoncentrowana na praktycznym zastosowaniu w środowisku biznesowym.

 

Zalety kursów języka polskiego dla firm 

  • Elastyczne programy dostosowane do potrzeb Twojej firmy.
  • Kursy prowadzone przez doświadczonych i profesjonalnych polonistów, po polsku, angielsku i niemiecku.
  • Możliwość nauki zarówno w formie stacjonarnej (w siedzibie Twojej firmy albo w centrum dowolnego miasta), online i mieszanej - hybrydowej.
  • Koncentracja na praktycznym użyciu języka w kontekście biznesowym.
  • Wzmacnianie pozycji Twojej firmy na międzynarodowym rynku dzięki lepszemu zrozumieniu kultury i języka polskiego przez uczestników. 

Zainwestuj w rozwój językowy zespołu 

Nie pozwól, aby bariery językowe stanowiły przeszkodę dla Twojego biznesu. Z nami Twoja firma zyska solidne podstawy języka polskiego, które pozwolą na płynną komunikację i efektywną współpracę z polskimi partnerami. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych kursach języka polskiego dla firm i zacznij budować międzynarodowy sukces Twojej organizacji.

bezpłatna konsultacja

Kursy języka polskiego jako obcego w mojej firmie?

Zachęcamy do omówienia potrzeb w zakresie profesjonalnych korporacyjnych szkoleń językowych każdego rodzaju.

 

Nauczanie języka polskiego jako obcego metodą POZENA 

 

W Centrum Językowym POZENA rozumiemy środowisko korporacyjne

Przede wszystkim, naszym absolutnym warunkiem wstępnym udanego programu szkoleń językowych językowych jest zrozumienie, że klientem jest organizacja, która zamawia i opłaca kursy językowe z polskiego, jak wszystkie inne. Obsługujemy wyłącznie rynek przedsiębiorstw. Nie uczymy konsumentów.

HR (dział kadr) klienta przydziela budżet i definiuje pożądany efekt długoterminowej inwestycji w szkolenia językowe; organizacja otrzymuje następnie aktualizacje dotyczące przebiegu i okresowych wyników swoich programów. 

Uczestnicy - pracownicy organizacji klienta - są bezpośrednimi beneficjentami profesjonalnego programu szkoleniowego POZENA, zgodnie z definicją programu ustaloną przez klienta. 

 

Mamy na uwadze potrzeby klientów

Organizacje komercyjne mają oczywiście specyficzne wymagania i oczekiwania dotyczące programu szkoleń językowych z języka polskiego i nie tylko.

Zrozumienie tych potrzeb jest kluczem do zaplanowania skutecznej realizacji. Obejmuje to, w przypadku doświadczonych uczniów, identyfikację obszarów, w których uczestnicy wymagają rozwoju, takich jak komunikacja pisemna, prezentacja, negocjacje, gramatyka lub specyficzne umiejętności językowe związane z branżą klienta i pozycją danej osoby w kliencie.

Dokładnie analizując potrzeby organizacyjne klienta, możemy dostosować program szkolenia językowego, który jest zarówno skuteczny, jak i wydajny. Po współpracy z klientem w celu określenia specyfiki jego potrzeb i uzgodnieniu optymalnego planu spełnienia tych wymagań, możemy śmiało uruchomić niezawodny program.

 

Regularnie testujemy uczących się języka polskiego i raportujemy wyniki klientowi

Wierzymy, że droga do sukcesu leży w mierzalnych wynikach uzyskanych dzięki zrozumiałym celom. Od przeprowadzenia wstępnego audytu w celu określenia indywidualnych celów programu po regularne testowanie i raportowanie wyników klientowi w uniwersalnej skali europejskiej, monitorowanie postępów uczniów jest niezbędne do oceny skuteczności programu.

Pozwala to na bieżącą ocenę zwrotu z inwestycji klienta w szkolenia językowe i sprzyja podejmowaniu właściwych decyzji dotyczących dalszego rozwoju kompetencji językowych. Nasze zaangażowanie w osiąganie wymiernych rezultatów gwarantuje, że nasi klienci otrzymują najwyższej jakości program szkolenia językowego dostosowany do ich potrzeb.

 

Posiadamy rozwiązania wspierające administrację korporacyjną w zakresie kursów polskiego

Rozumiemy korporacyjne procedury HR i wiemy, jak ważne, ale także jak czasochłonne, są. Dlatego oferujemy regularne raportowanie ROI, a przede wszystkim nasze usługi mogą obejmować kompleksowe zarządzanie programami szkoleń językowych. W tym celu możemy objąć szereg przydatnych działań, takich jak poniższe.

  • organizacja i bieżące planowanie szkoleń indywidualnych i grupowych

  • administrowanie miejscami szkoleń - czy to platformami internetowymi, czy salami w biurach klienta, czy też przestrzenią edukacyjną, którą zapewniamy w centrach miast

  • monitorowanie i raportowanie frekwencji uczestników

  • zarządzanie harmonogramem indywidualnych audytów okresowych (egzaminów)

  • wskazanie opiekuna klienta Centrum Językowego POZENA, jednej osoby odpowiedzialnej za całościową współpracę i sukces klienta

 

Oferujemy pełną gamę kursów języka polskiego jako obcego

Jesteśmy dumni z naszej kompleksowej oferty szkoleń z języka polskiego. Nasze podejście ma na celu zaspokojenie specyficznych potrzeb i budżetów naszych klientów, zapewniając im optymalne doświadczenie szkoleniowe. Oferujemy szkolenia z języka polskiego zarówno osobiście (w Polsce), jak i online (w dowolnym miejscu).

Nasz ultra-intensywny program szkolenia językowego jest idealny dla klientów, którzy chcą szybko i skutecznie nauczyć się języka polskiego. Ten program jest idealny dla osób z ograniczeniami czasowymi, które wymagają natychmiastowych rezultatów. Oferujemy również szkolenia branżowe dostosowane do potrzeb językowych klientów w określonych branżach, takich jak finanse, prawo lub opieka zdrowotna.

Nasze indywidualne i grupowe programy szkoleniowe mają na celu zapewnienie spersonalizowanych doświadczeń edukacyjnych, które spełniają specyficzne potrzeby każdego uczestnika. Rozumiemy, że uczniowie mają różne style uczenia się i preferencje, dlatego oferujemy różne formaty szkoleń, w tym bezpośrednie, online i mieszane. Naszym celem jest zapewnienie klientom najbardziej efektywnego szkolenia z języka polskiego.

 

Podchodzimy do uczestników szkoleń językowych indywidualnie, na dużą skalę

Nasze kompleksowe programy szkoleń językowych dla organizacji obejmują indywidualne plany nauki języka dla każdego uczestnika. Plany te określają konkretne cele do osiągnięcia w bieżącym okresie oraz strategie, które mają zostać wdrożone przez trenera, aby osiągnąć te cele.

Chociaż może się to wydawać trudne, nasze metody - które obejmują wcześniejsze testowanie uczniów, staranne rozważenie celów klienta i ucznia, kompetentne planowanie programu, regularne zbieranie informacji zwrotnych, nadzór trenera oraz badanie i raportowanie - składają się na pakiet, który spełnia tę obietnicę.

 

Nie jesteśmy banalnym pośrednikiem!

Nie tylko "znajdujemy lektora" i pobieramy za to opłatę. Nasza usługa to kompleksowy pakiet dla przedsiębiorstw, który obejmuje regularny nadzór metodyczny.

Projektowanie testów i szkoleń z języka polskiego w POZENA Multilingual, a także regularny nadzór nad postępami uczniów i weryfikacja pracy naszych trenerów, prowadzone są przez naszego doświadczonego metodyka. Gwarantuje to jakość produktu i wywiązanie się z naszych zobowiązań wobec klienta.

Profesjonalny nadzór metodyczny jest niezbędny przy opracowywaniu skutecznego programu szkoleń językowych dla organizacji. Doświadczony metodyk opracuje program nauczania w oparciu o cele i potrzeby klienta korporacyjnego, a także będzie monitorował jakość szkolenia, wykorzystanie nowoczesnych metod nauczania i dostarczanie materiałów dydaktycznych. 

 

Nasz polski zespół wykładowców - polonistów jest starannie dobrany i umiejętnie zarządzany

Proces selekcji naszych wykładowców jest bardzo staranny: składa się z co najmniej pięciu etapów.  

Nasze wykłady są prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów.

Nasi wykładowcy są doświadczeni, kulturalni i rozumieją, jak pracować dla klientów biznesowych. Ma to kluczowe znaczenie dla sukcesu programu szkoleniowego, a my nie szczędzimy wysiłków, aby dobrać odpowiedni zespół. Wsłuchujemy się również w opinie klientów. Staranny dobór wykładowców i bieżąca ocena ich pracy pozwala utrzymać jakość nauczania i osiągnąć cele wyznaczone przez klienta. Zarządzanie zespołem wykładowców obejmuje również planowanie harmonogramów, dopasowywanie wykładowców do potrzeb uczestników oraz zmianę wykładowców. 

bezpłatna konsultacja

Kursy języka polskeigo przez internet w mojej firmie?

Zachęcamy do omówienia potrzeb w zakresie profesjonalnych korporacyjnych szkoleń językowych każdego rodzaju.

 

Często zadawane pytania nt. kursów języka polskiego dla firm

POZENA ATC Supplier of the Year

Bardzo cieszymy się z codziennych życzliwych komentarzy klientów. Potwierdzają one naszą formułę i jak nic innego zachęcają do nieustannego rozwoju, nauki i starań.

Jesteśmy też bardzo dumni, kiedy codzienna praca owocuje prestiżowymi wyróżnieniami światowej klasy. Taką nagrodę otrzymaliśmy niedawno podczas dorocznej gali  Association of Translation Companies, jednej z najbardziej prestiżowych organizacji branży językowej na Ziemi. Bardzo dziękujemy!