Czytaj stronę główną POZENA

Dlaczego POZENA?

 

POZENA Bubble Blue (svg)

Ludzie


Uwielbiamy branżę językową. Robimy to codziennie od prawie 30 lat. Inspirują nas nowe wyzwania, których nigdy nie brakuje, bo każdy projekt jest inny. Dlatego wciąż chcemy i umiemy pomóc każdemu klientowi. 

Jesteśmy zorganizowani w nowoczesny i wydajny sposób. Zapewniamy każdej osobie atrakcyjne warunki pracy, aby mogła skupić się na jednej misji: doskonałej realizacji projektów językowych naszych klientów.

Ta misja oznacza przemyślaną organizację ról i zadań, ciągłe podnoszenie kwalifikacji, rosnącą niezależność w podejmowaniu decyzji, najnowocześniejsze narzędzia i pracę z dowolnego miejsca. 

POZENA Bubble Blue (svg)

Języki


Setki klientów mają tysiące potrzeb językowych. Każdy projekt jest nieco inny albo zupełnie wyjątkowy. Dotyczy innych zagadnień, innej branży, innego spośród naszych wielu produktów i... może być w innym języku.

My nie wybieramy języków, w których pracujemy. Klienci również ich nie wybierają; potrzeby klientów pojawiają się na bieżąco i naszym zadaniem jest na nie szybko reagować.

Dlatego jesteśmy zawsze gotowi: kompetentnie obsługujemy każdy język świata. Wiele z nich codziennie, inne rzadziej, ale równie kompetentnie. Na tym nasi klienci polegają.

POZENA Bubble Blue (svg)

Technologie


Naszą misją jest współtworzenie jednej z wiodących firm językowych w Polsce, aby klienci mogli codziennie polegać na naszych kompetencjach i skupić się na innych wyzwaniach. 

Branża językowa jest obecnie niewiarygodnie atrakcyjna i nowoczesna. Aby prawidłowo opiekować się sferą językową naszych korporacyjnych, firmowych i profesjonalnych klientów, dbamy, aby stosowane rozwiązania były wciąż na światowym poziomie.

Oznacza to nieustanną naukę i ciągłe inwestycje, ponieważ światowa branża lingwistyczna zmienia się nieustannie. 

Jak dbamy o wspólną przyszłość? 

rozumiemy wyzwania klientów

Rozumiemy językowe wyzwania klientów. Doświadczeni Opiekunowie Klienta realizują tę misję każdego dnia: nie ma nic ważniejszego niż rozmowa z klientem, rozumienie potrzeb klienta i proponowanie klientowi dobrych rozwiązań. 

zrealizujemy każdy projekt

Rozwijamy się od ponad 25 lat. Wykonaliśmy tysiące projektów każdego typu. Mimo to codziennie poznajemy nowe metody, techniki i rozwiązania, bo świat idzie naprzód, potrzeby klientów rosną, a my wiemy, że jutro również kompetentnie wykonamy każdy projekt.

dysponujemy światową technologią

Nieustannie inwestujemy w światowe rozwiązania i codziennie uczymy się ich prawidłowego stosowania. Dzięki temu zapewniamy klientom nie tylko docenianą lingwistyczną jakość, ale również spójność produktów, szybkość realizacji i oszczędność budżetu. 

mamy czas porozmawiać

POZENA to uprzejmi, przyjaźni ludzie. Naszą ambicją jest nie tylko świadczenie profesjonalnych tłumaczeń i kursów językowych, ale też robienie tego w sposób bardzo łatwy i przyjemny dla klientów.

 

pielęgnujemy współpracę akademicką

Współpracujemy z polskimi uczelniami. Niektórzy nasi Koledzy są wykładowcami, wiążąc współczesną teorię z najlepszą praktyką. Wspieramy uczelnie programowo, pomagając kształtować nauczanie lingwistów zgodnie z oczekiwaniami autentycznych klientów. 

tworzymy branżę językową

Regularnie uczestniczymy w konferencjach i szkolaniach globalnej branży językowej. Jesteśmuy członkiem kluczowych organizacji. Dzięki temu dostarczamy klientom produkty światowej klasy, przynajmniej tak dobre produkty firm brytyjskich, niemieckich czy amerykańskich. 

POZENA w liczbach 

0

zadowolonych klientów

0

krajów Europy i świata

0

lata w branży

0

osób w kluczowym zespole

POZENA ATC Supplier of the Year

Bardzo cieszymy się z codziennych życzliwych komentarzy klientów. Potwierdzają one naszą formułę i jak nic innego zachęcają do nieustannego rozwoju, nauki i starań.

Jesteśmy też bardzo dumni, kiedy codzienna praca owocuje prestiżowymi wyróżnieniami światowej klasy. Taką nagrodę otrzymaliśmy niedawno podczas dorocznej gali  Association of Translation Companies, jednej z najbardziej prestiżowych organizacji branży językowej na Ziemi. Bardzo dziękujemy!