Czytaj stronę główną POZENA

Indywidualne
kursy językowe dla firm

 

Dlaczego warto skorzystać ze kursu indywidualnego - dla jednej osoby? 

 

Koncentracja na jednym uczestniku

Szkolenia indywidualne pozwalają najprecyzyjniej realizować cele nauki języka obcego uzgodnione z klientem i zaplanowane dla potrzeb pojedynczego uczestnika. Cały plan szkolenia oparty jest o indywidualne potrzeby tej osoby i ma na celu dotarcie prosto do wyznaczonego celu. Z pewnością jest to najszybszy sposób nauki przy danej intensywności. 

Zespół lektorski Centrum Językowego POZENA to zawodowy metodyk oraz profesjonalny lektor bądź nawet wielu lektorów, Ustalamy to wspólnie z klientem w zależności od intensywności kursu, od początkowego poziomu umiejętności uczestnika, od założonych celów programu i budżetu klienta. 

Zespół lektorski może bezkompromisowo skupić się na realizacji planu skupionego na potrzebach pojedynczego uczestnika. Rezultatem jest doskonały wynik edukacyjny w czasie tak szybkim, jaki tylko umożliwia wybrana przez klienta intensywność kursu. 

Perfekcyjna administracja

Centrum Językowe POZENA może zapewniać kompleksową obsługę administracyjną szkolenia, do czego należą funkcje takie jak bieżąca obsługa klienta, regularne badanie zadowolenia, pełne zarządzanie harmonogramem czy plan raportowania o wybranej regularności. 

W przypadku szkoleń indywidualnych możemy zaoferować najwyższy możliwy stopień koncentracji prac administracyjnych na potrzebach klienta (firmy) i uczestnika.

Przykładowo, mamy możliwość elastycznie podejść do koniecznych zmian harmonogramu, bardziej natychmiastowo uwzględnić zapytanie uczestnika o optymalizację składu zespołu lektorskiego, wprowadzić na życzenie modyfikacje programowe i dokonać wielu innych czynności, które w przypadku szkoleń grupowych łączą się z dodatkowymi wyzwaniami. 

Rezultatem jest maksymalne zadowolenie uczestnika, często obserwowane w naszych  ankietach satysfakcji. 

Pełna elastyczność kursu

Centrum Językowe POZENA oferuje niezwykle elastyczne możliwości organizacji szkoleń językowych indywidualnych, które pozwalają na dostosowanie zajęć do wymogów czasowych i logistycznych klienta.

Obecnie nasz najnowocześniejszy tryb, szkolenia zdalne, spotyka się z największym zainteresowaniem klientów z racji jego wielu zalet w stosunku do tradycyjnych szkoleń stacjonarnych. Jednakże szkolenia stacjonarne, jak też szkolenia hybrydowe które łączą oba tryby w jednym programie, zdecydowanie znajdują zastosowanie w wielu indywidualnych sytuacjach, zwłaszcza w naszym sztandarowym wariancie superintensywnym, który zapewnia uczestnikowi, przykładowo, 8 godzin szkolenia dziennie przez 6 dni w każdym tygodniu, realizując prawie 50 godzin szkolenia językowego w każdym tygodniu. 

Szkolenia superintensywne Centrum Językowego POZENA, jedyny profesjonalny produkt w swojej klasie na polskim rynku, dostępne są jedynie jako szkolenie indywidualne. 

bezpłatna konsultacja

Indywidualne kursy językowe w mojej firmie

Zachęcamy do omówienia potrzeb w zakresie profesjonalnych korporacyjnych szkoleń językowych każdego rodzaju.

 

Warianty indywidualnych

szkoleń językowych 

 

Kursy intensywne albo regularne

Szkolenia językowe intensywne różnią się od regularnych... intensywnością harmonogramu. Szkolenia regularne to standard zajęć językowych polegający na realizacji jednej lub dwóch sesji w tygodniu, realizując dwie albo czterech jednostki dydaktyczne. 

Szkolenia intensywne cechują się indywidualnie dobranym harmonogramem uzgadniamym z klientem (firmą) oraz uczestnikiem. Nasz sztandarowy produkt superintensywny realizuje ponad 50 jednostek dydaktycznych w tygodniu. 

Kursy online, stacjonarne albo hybrydowe

Szkolenia indywidualne Centrum Językowego POZENA dostępne są w trzech głównych formach, aby sprostać różnorodnym potrzebom i oczekiwaniom klientów (firm) i uczestników.

Szkolenia indywidualne online pozwalają na naukę z dowolnego miejsca, zapewniając wygodę oraz oszczędność czasu uczestnika i budżetu klienta, ponieważ cena nie zawiera rozmaitych kosztów logistycznych takich jak wynajem sal czy dojazdy lektorów. 

Szkolenia indywidualne stacjonarne zapewniają natomiast uczestnikowi bezpośredni kontakt z nauczycielem. Bywają bardzo wygodną formą zajęć dla osób które preferują tradycyjną formę kontaktu. 

Szkolenia hybrydowe łączą zalety obu form, oferując elastyczność nauki online oraz korzyści płynące ze spotkań stacjonarnych, choć mogą się łączyć z bardziej skomplikowanym harmonogramem.

Wybór odpowiedniej formy szkolenia zależy od indywidualnych preferencji, celów i dostępności uczestników, a także od specyfiki działalności firmy, która inwestuje w rozwój językowy swoich pracowników.

 

bezpłatna konsultacja

Indywidualne szkolenia językowe
dla mojej organizacji?

Zachęcamy do omówienia potrzeb w zakresie profesjonalnych korporacyjnych szkoleń językowych każdego rodzaju.

 
POZENA ATC Supplier of the Year

Bardzo cieszymy się z codziennych życzliwych komentarzy klientów. Potwierdzają one naszą formułę i jak nic innego zachęcają do nieustannego rozwoju, nauki i starań.

Jesteśmy też bardzo dumni, kiedy codzienna praca owocuje prestiżowymi wyróżnieniami światowej klasy. Taką nagrodę otrzymaliśmy niedawno podczas dorocznej gali  Association of Translation Companies, jednej z najbardziej prestiżowych organizacji branży językowej na Ziemi. Bardzo dziękujemy!