Skip to the main content.
SZYBKA WYCENA  

bezpłatna wycena tłumaczenia pisemnego

 

prosimy wypełnić krótki formularz

to nam pozwoli zrozumieć ten projekt

przekażemy atrakcyjną indywidualną ofertę

Jakiego rodzaju tłumaczenia potrzebuję?

 

Tłumaczenia pisemne zwykłe to nasze profesjonalne tłumaczenia w każdej tematyce, z każdego języka na każdy inny, między innymi tłumaczenia dokumentów, umów, instrukcji technicznych, prezentacji multimedialnych, raportów, stron internetowych, sklepów e-commerce, oprogramowania, formatów graficznych, szkoleń e-learning i inne.

Tłumaczenia pisemne przysięgłe (poświadczone) służą do załatwiania formalnych spraw w państwowych urzędach. Mają postać papierową albo cyfrową; są wykonane z oryginału bądź z kopii. 

Tłumaczenie przysięgłe poświadczone pieczęcią ma postać papierową. Ważny jest opieczętowany dokument - jego samodzielnie wykonane kopie i skany nie mają w Polsce mocy prawnej. W przypadku zapotrzebowania na więcej sztuk należy zamówić oficjalne "odpisy".

Tłumaczenie przysięgłe poświadczone podpisem kwalifikowanym ma postać pliku pdf. Doskonale nadaje się do załatwiania oficjalnych spraw przez internet, przykładowo przy pomocy poczty elektronicznej bądź systemu ePUAP. Jego papierowy wydruk nie ma w Polsce mocy prawnej.

Każde tłumaczenie przysięgłe, papierowe i cyfrowe, zawiera w treści informację czy zostało wykonane z oryginału czy z kopii. Tłumacząc "z oryginału", w myśl polskiego prawa, musimy otrzymać do wglądu fizyczny papierowy oryginał. Do tłumaczenia "z kopii" wystarczy wyraźny skan oryginału lub dobre zdjęcie smartfonem załączone w niniejszym formularzu.

Aby zapewnić sobie przyjemne doświadczenie oraz sukces we współpracy z docelowym urzędem, uprzejmie sugerujemy przed zamówieniem upewnić się jaki wariant tłumaczenia będzie dla tego urzędu odpowiedni.

Papierowe tłumaczenia oraz powierzone oryginały odsyłamy przesyłką kurierską pod wskazany adres bądź do paczkomatu. 

Szukasz innego produktu?

POZENA bezpłatna wycena tłumaczenia ustnego
POZENA bezpłatna wycena szkolenia językowego i audytu
Anotacja danych