Czytaj stronę główną POZENA

Tłumacz pisemny
PL<>XX
zewnętrzny

praca projektowa dla doświadczonego lingwisty - freelancera

Współpraca projektowa z Centrum Językowym POZENA; doskonała dla doświadczonego lingwisty - freelancera oferującego profesjonalne tłumaczenia pomiędzy językiem polskim  i każdym innym.

Główne zadania

  • Wykonywanie tradycyjnych tłumaczeń i weryfikacji, jak również współczesnej postedycji w pomiędzy językiem polskim i deklarowanym innym językiem.

  • Przestrzeganie międzynarodowych standardów jakości oraz organizacyjnych procedur

Oferujemy

  • Profesjonalnie przygotowane projekty tłumaczeniowe gotowe do wykonania zdalnie z dowolnego miejsca na świecie

Wymagania

  • Profesjonalna znajomość deklarowanych języków roboczych

  • Rozliczenie na podstawie faktury działalności gospodarczej freelancera

  • Sprawne tempo pracy w warunkach dziennych standardów wydajności

  • Spełnienie minimum wymagań normy ISO 17100, czyli przynajmniej jednego z poniższych warunków:

    • dyplom magisterski ukończenia studiów filologicznych

    • dyplom magisterski ukończenia studiów w innej dziedzinie oraz udokumentowane dwuletnie doświadczenie w zakresie profesjonalnego wykonywania tłumaczeń w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godzin tygodniowo)

    • udokumentowane pięcioletnie doświadczenie w zakresie profesjonalnego wykonywania tłumaczeń w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godzin tygodniowo)

  • Doskonała znajomość współczesnego warsztatu pracy tłumacza

  • Posiadanie własnego licencjonowanego oprogramowania RWS Trados Studio w wersji minimum 2019, na poziomie minimum Freelance; alternatywnie posiadanie innego wiodącego pakietu CAT

  • Umiejętność posługiwania się aktywami terminologicznymi (TM, TB)

  • Rzetelność i terminowość

Mile widziane dodatkowe atuty

  • Udokumentowana wiedza z zakresu prawa, księgowości i finansów, techniki, medycyny, ekonomii i innych branżowych zakresów terminologicznych

  • Polskie uprawnienia tłumacza przysięgłego; pieczątka i podpis kwalifikowany

  • Referencje zawodowe od klientów bezpośrednich i agencji tłumaczeń