Czytaj stronę główną POZENA

asystent asystentka

praca etatowa
zdalna w Poznaniu

Rola wspierająca w renomowanym polski Centrum Językowym; doskonały krok w karierze dla studentów zaocznych bądź absolwentów, którzy wiążą swoją zawodową przyszłość z pracą biurową lub chcą nabrać doświadczenia w wielu różnych obszarach z tego zakresu zawodowej aktywności.

Główne zadania

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania wirtualnej organizacji
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji w firmie
  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Tworzenie raportów i podsumowań
  • Przygotowywanie dokumentów dla księgowości
  • Bieżące wsparcie administracyjne kierownictwa
  • Bieżące wsparcie administracyjne koleżanek i kolegów
  • Realizacja projektów administracyjnych

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (po okresie próbnym)

  • Pracę zdalną z własnego domu w Poznaniu

  • Energiczną pracę w nowoczesnej firmie z sympatycznym zespołem

  • Ciekawe i inspirujące zadania w każdym dniu

Wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Skrupulatność w wykonywaniu zadań

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań od początku do końca i na czas

  • Pomysłowość

  • Podzielność uwagi

  • Elastyczność

  • Dyskrecja

  • Umiejętność współpracy z ludźmi

  • Umiejętność poprawnego formułowania myśli w języku polskim

  • Znajomość podstawowego oprogramowania biurowego

  • Uprzejmość wobec kontrahentów, współpracowników i kolegów

  • Uśmiech, energia, entuzjazm i poczucie humoru

  • Permanentne warunki lokalowe zapewniające wysoki komfort osobistej pracy bez żadnych dystrakcji

  • Permanentne warunki lokalowe zapewniające całkowitą poufność rozmów, czynności i dokumentów

  • Stabilny dostęp do szybkiego kablowego internetu, minimalnie 10 mbps

  • Gotowość do pracy w biurze w centrum Poznania zgodnie z zapotrzebowaniem

Mile widziane dodatkowe atuty

  • Znajomość języków obcych

  • Znajomość jakiegokolwiek systemu CRM

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest POZENA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w 60-791 Poznań, ul. Władysława Reymonta 5/3 telefon: (61) 227 84 00. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody na udział w nim. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, co skutkować będzie usunięciem Pani/Pana danych z naszej bazy kandydatów do pracy. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko (tj. nie dłużej niż przez 6 miesięcy) lub do wycofania przez Panią/Pana zgody. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jednocześnie informujemy, że w procesie rekrutacji nie są podejmowane decyzje w sposób zautomatyzowany i nie jest stosowane profilowanie. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do Państw Trzecich. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach: 09:00-16:00 w siedzibie Spółki.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV, zawierających pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji, zgodnie z Art.6 ust.1 Lit. A. Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, o treści dopisku: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do procesu rekrutacji dla spółki Pozena Sp. z o.o. Sp..k. zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. A RODO.”